czwartek, 30 grudnia 2010

xoxo 2010 !

Jutro sylwester. Ostatni dzień stare roku i powitanie nowego. Każdego roku obiecuję sobie, że będę uparcie dążyć do celów, przyrzekam, że dotrzymam noworocznych postanowień, tak mówię tak teoretycznie, ale w praktyce nie zawsze wychodzi. Jutro spędzę wspaniałego sylwestra razem z Olą, Weroniką i Adą. Lecz zanim zacznę się cieszyć nowym 2011 rokiem, zanim sporządzę listę noworocznych postanowień i celów wypadałoby podsuwać 2010 rok. Jak dla mnie był pozytywny lecz ciężki zarazem.Tak więc tym prologiem zapraszam was na przeczytanie najlepszych wydarzeń w 2010 roku mojego życia.
1.USA
Niezapomnianym i od dawna wyczekiwanym, dla mnie najwspanialszym osiągnięciem w 2010 roku był wyjazd d USA. Zanim odwiedziłam ten wspaniały kraj podziwiałam go na wielu blogach, czytałam o nim w czasopismach, podziwiałam nowojorskie ulice w filmach. Wspaniałym uczuciem było stanięcie na dworcu w NY i poczucie, że pewno twoje marzenie się spełniło, tak po prostu w jednej minucie dostałeś coś o czym od dawna marzyłeś

2. Fashion , Fashion
Oficjalnie od 2010 roku moda stała się moją największa pasją, odkryłam, że projektowanie to rzecz, której naprawdę chcę się poświęcić. Codziennie przeglądając blogi szafiarskie zachwycam się outfitami blogowiczek, każdą z nich podziwiam na swój sposób i marzę, żeby w ich wieku posiadać podobne wyczucie stylu.

3. mCarmelle fashion
Razem z moją przyjaciółką Olą, z względu na nasze zamiłowanie do mody postanowiłyśmy na poważniej zainteresować się projektowaniem outfitów, założyłyśmy album naszych kolekcji modowych nazwanych ' mCarmelle ' becnie co tydzień wymieniamy się albumem i każda z nas dodaje do niego własne pomysły.

4.Gossip Girl obsesion
Po obejrzeniu pierwszej serii Plotkary każda z was zapewne szalała na punkcie serialu. No tak, kto by nie pokochał losów przyjaciół z Upper East Side. Zapewne teraz każda nastolatka marzy tylko o tym aby naśladować Blair , Jenny czy Serene albo żeby znaleźć księcia z bajki niczym Chuck, Nate czy Dan. Ja osobiście kocham plotkarę , moi ulubieni bohaterzy to Jenny, Chuck & Blair. Każda scena jest wspaniała na swój sposób, każdy trzyma w napięciu, a każdy outfit serialu jest jak dobrany wprost z ręki najsłynniejszych kreatorów mody, więc jak tu nie spędzić środowych wieczorów na oglądaniu Gossip Girl ? Plotkara jest fenomenem tego roku, wyznacza trendy,a swoim stylem powoli zajmuje miejsce wielkich wyznawczyń mody z ' Seksu w wielkim mieście '


Z niecierpliwością czekam na jutro, skończy się 2010 rok, który oczywiście nie był jedynie wspaniały. Oczywiście były też cięższe chwile do których nie chcę wracać i które mam nadzieję, że już nigdy się nie powtórzą. W 2011 roku liczę na to, że będe rozwijać możliwości związane z modą oraz jej projektowaniem. Mogłabym też prosić albo obiecać sobie w liście noworocznych życzeń ciebie / czy to ma sens ? Do końca nie wiem, rok temu umieściłam w mojej wróżce kogoś innego, z nim się nie udało, boje się myśli, że z tobą będize tak samo. Jutro w nocy mam dwa rozwiązania, albo włożyć karteczkę z twoim imeniem do wróżki i jeszcze bardziej cię pokochać, albo jednocześnie z nadejściem 2011 roku zapomnieć o tobie. Będę czekać, jak co roku liczę na to, że kolejny rok przyniesie wiele innych możliwości, no więc pora się wyspać na jutro i dobrze się bawić. Mogłabym życzyć ci wspaniałego nowego roku, ale moje życzenia i tak będą dla ciebie niczym. Dlatego życzę wam wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń w 2011 roku i siły, aby dążyć do celów. !

dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że ten rok był wyjątkowy, a w szczególności moim przyjaciółkom !
xoxo, Klaudia
Happy New Year !

4 komentarze:

 1. `łał, ja tez bym chciała odwiedzić USA !!. ;D
  te projekty sa boskie ;**
  wesołego nowego roku ;DD

  OdpowiedzUsuń
 2. musisz mi kiedyś pokazać ten album , bo nie wytrzymam ! ; * no i życzę Ci szczęśliwego nowego roku ! < 33 ; ***

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi ten rok nie do końca się podobał ale 2011 musi być lepszy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziembowski ;** i co znasz go ?.

  OdpowiedzUsuń